1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Toyota Express Service
13 września 2023

Szybki przegląd Toyota Express Service najwyższej jakości

W autoryzowanych serwisach Toyoty można już skorzystać z nowej usługi Express Service, dzięki której przegląd samochodu trwa dwukrotnie szybciej. Co ważne, podczas wykonywania czynności serwisowych Toyota zachowuje najwyższe standardy jakości.

 

Z innowacyjnej usługi Toyota Express Service mogą skorzystać wszyscy użytkownicy samochodów marki – zarówno osoby prywatne, jak i firmy – którym zależy na czasie. Aby umówić się na szybki przegląd, wystarczy zadzwonić na infolinię lub wypełnić specjalny formularz online znajdujący się na stronie internetowej Toyoty. Usługa Toyota Express Service nie generuje przy tym żadnych dodatkowych opłat w stosunku do ceny standardowego przeglądu okresowego.

Ekspresowy przegląd najwyższej jakości

Autoryzowane stacje dilerskie Toyoty w całej Polsce są przygotowane na szybką i rzetelną obsługę kierowców w ramach Toyota Express Service i sukcesywnie już ją uruchamiają w swoich serwisach. Przegląd auta wykonuje dwóch wyszkolonych mechaników korzystających ze wszystkich niezbędnych do tego celu narzędzi i materiałów. Do usługi Express Service zaprojektowano też dodatkowy sprzęt: specjalistyczne wózki dla mechaników zapewniające odpowiednią ergonomię pracy i skracające czas wykonywanych czynności.

Zoptymalizowana w najdrobniejszych szczegółach organizacja pracy synchronizująca czynności mechaników oraz ścisła procedura serwisowa sprawiają, że obsługa auta trwa o połowę krócej. Wszystko odbywa się przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów usługi na każdym etapie i wykorzystywaniu oryginalnych części zamiennych i materiałów.

Paweł Żurawski z Działu Customer Service Development w Toyota Central Europe podkreśla, że usługa Toyota Express Service powstała z myślą o komforcie klientów: „Udało nam się skrócić czas przeglądu o połowę, zachowując najwyższą jakość świadczonych usług, więc mamy pewność, że auto przyjeżdżające do serwisu zostanie bardzo detalicznie sprawdzone. Co ważne, usługa nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Tym samym Toyota Express Service to wręcz idealna usługa dla firm”.

Innowacyjne serwisowanie aut

Innowacyjne rozwiązania ułatwiające korzystanie z usług autoryzowanych serwisów to od lat priorytet dla Toyoty. W 2022 roku została uruchomiona aplikacja Toyota Video Service Advisor, dzięki której właściciel może czuwać nad przebiegiem serwisu swojego auta w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca za pomocą telefonu. Z kolei od czerwca 2023 roku działa Online Service Booking, czyli szybka rezerwacja przez Internet lub w aplikacji MyT wizyty w serwisie w dogodnym terminie. Przy tej okazji klient natychmiast poznaje szczegółową listę czynności serwisowych, szacunkowy koszt wizyty, a także czas trwania przeglądu. Teraz czas na Toyota Express Service – następną innowację podwyższającą wygodę klientów.