1. Nowe samochody
  2. Technologia
  • Intuicyjna technologia

    Deska rozdzielcza wzbogacona o Digital Cockpit, czyli cyfrowy wyświetlacz na tablicy zegarów (12,3"), to idealne połączenie nowoczesnej formy i funkcjonalności. W jednym miejscu znajdziesz kluczowe informacje na temat jazdy, a elastyczny design pozwoli Ci dopasować ich zawartość i układ do własnych potrzeb. Wybierz jeden z dostępnych trybów i ciesz się autem, które doskonale Cię rozumie. 

Kolorowy ekran dotykowy (10,5" HD)

Nowa Corolla sprawia, że obsługa multimediów jest prostsza niż kiedykolwiek. Dzięki interfejsom Apple CarPlay* oraz Android Auto™ możesz szybko połączyć swoje urządzenia i kontrolować ulubione aplikacje za pośrednictwem ekranu dotykowego 10,5" HD. Proste nawigowanie, wykonywanie połączeń i rozpoznawanie komend głosowych to funkcjonalności, które pozwolą Ci pozostać w kontakcie ze światem i podróżować w niezwykłym komforcie.

* Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

Zawsze na bieżąco

Bezprzewodowe aktualizacje dostępne dla Twojej Corolli Sedan pozwolą Ci zawsze być na bieżąco. Nowe funkcje, usprawnienia oprogramowania i niezbędne dodatki pojawią się w Twoim aucie praktycznie natychmiast, sprawiając, że zawsze będziesz korzystać z najnowszej i najlepszej wersji systemu. 

Status ładowania: 100%

Twój smartfon jest integralną częścią Twojego życia i pełni kluczową rolę w obsłudze Twojego auta. Dlatego zadbaliśmy, aby zawsze był w pełni naładowany i gotowy do działania. Stacja do bezprzewodowego ładowania telefonu w konsoli centralnej pozwoli Ci ładować urządzenia szybko, bez kabli, końcówek i przejściówek.