1. Świat Toyoty
  2. O ToyocieProgram Pewne Auto to system sprzedaży samochodów używanych w sieci Autoryzowanych Dealerów Toyoty, którego najważniejszym zadaniem jest selekcja wśród samochodów używanych i pełna eliminacja wadliwych pojazdów. Wykwalifikowani fachowcy stale czuwają nad tym, aby zaproponować Państwu sprawdzony pod względem technicznym i prawnym pojazd z dokumentacją pochodzenia, historii serwisowej i przebiegu. Każdy, sprzedawany w naszej stacji samochód używany posiada roczną gwarancję, która potwierdza, że transakcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami Toyoty.


 

ZALETY ZAKUPU SAMOCHODU UŻYWANEGO w Salonie Samochodów Używanych Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o. o.:
gwarancja na 12 miesięcy (również na samochody starsze niż 5 lat i inne marki)
pewne pochodzenie
• pełna historia serwisowa i wiarygodny przebieg
opinia biegłego rzeczoznawcy na większość samochodów
• samochody po przeglądzie mechanicznym
• każdy samochód po pełnej kosmetyce (pranie tapicerki, polerowanie lakieru itp.)


W Salonie Samochodowym Dobrygowski Sp. z o.o. nie ma znaczenia to, czy jesteś zainteresowany samochodem nowym, czy używanym – zawsze przysługuje Ci ten sam, najwyższy standard obsługi w ramach zapoznania z ofertą, jazdy próbnej i wydania auta.

Każdy Klient Salonu Samochodów Używanych Dobrygowski Sp. z o.o. może skorzystać z szerokiej i atrakcyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia zakupionego samochodu:


atrakcyjny kredyt samochodowy Toyota Bank i innych instytucji finansowych
szybka decyzja kredytowa
• kredyty do 100% nawet na 8 lat
uproszczona procedura już od 20% wpłaty własnej
• specjalny leasing dedykowany dla samochodów używanych
• wszystkie formalności załatwiamy na miejscu
ubezpieczenie pakietowe w korzystnej cenie na miejscu

KONTAKT

O nas

Jeszcze nigdy rynek samochodów używanych w Polsce nie był tak bogaty. Do tak zwanego wtórnego obiegu trafiło w wyniku naszego przystąpienia do Unii Europejskiej kilkaset tysięcy samochodów używanych z różnych terenów Europy. Pozornie są często bardzo atrakcyjną ofertą, ale równie często mogą okazać się skarbonką bez dna. Program Pewne został stworzony z myślą , aby pomóc Państwu ustrzec się przed kupnem samochodu, który nie spełni pokładanych w nim oczekiwań. Podczas kupowania samochodu używanego niezbędna jest ostrożność i rozwaga. Tylko gruntowne sprawdzenie wybranego egzemplarza pozwoli bowiem na uniknięcie późniejszych, często kosztownych napraw. To natomiast wymaga fachowej wiedzy. Program Pewne Auto to profesjonalny system sprzedaży samochodów używanych w sieci Autoryzowanych Dealerów Toyoty eliminujący ryzyko zakupu wadliwego samochodu. Zespół fachowców naszej firmy czuwa nad tym aby oddać w Państwa ręce samochód sprawdzony zarówno pod względem technicznym jak i prawnym , z niezbędną dokumentacją potwierdzającą jego pochodzenie , historię serwisową i przebieg. Każdy sprzedawany w naszej stacji w ramach programu Pewne Auto samochód używany posiada roczną gwarancję, która potwierdza jego sprzedaż z zachowaniem standardów TOYOTY tym samym gwarantując jego wysoką jakość.

Oferujemy:

++ CO NAJMNIEJ ROCZNĄ GWARANCJĘ na wszystkie nasze samochody

++ PEWNOŚĆ ZAKUPU, znana historia eksploatacji, prawdziwy przebieg, samochody wolne od wad i obciążeń prawnych

++ PEWNĄ JAKOŚĆ samochodu, szczegółowe kontrolne badanie techniczne ++ Zakup w PEWNEJ FIRMIE, u autoryzowanego dealera Toyoty

Program, który opracowaliśmy został oparty na założeniach sprzedaży jakie od dawna stosowane są w sieci Autoryzowanych Dealerów Toyoty w Polsce.

Finansowanie:

++ Oferujemy atrakcyjny kredyt samochodowy Toyota Bank

++ Kredyty do 100% nawet na 8 lat !

++ Uproszczona procedura już od 20% wpłaty własnej ! ++ Szybka decyzja kredytowa

++ Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu !

++ Zawsze fachowa i miła obsługa.

Ubezpieczenia:

++Ubezpieczenie pakietowe w korzystnej cenie na miejscu

Dobrygowski ASD TOYOTA Lubin

ul. Przemysłowa 1E, 59-300 Lubin

tel.: +48 076 7499980

+48 603782416 lub 603748907

fax: +48 076 7499990