1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

W branży motoryzacyjnej działamy od 1979 roku. Od ponad 30 lat otrzymujemy od Klientów oraz Partnerów cenne dla nas pochwały i słowa uznania. Poniżej zamieszczamy wybrane z nich. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które otrzymaliśmy od naszych Klientów indywidualnych i flotowych.

Mamy nadzieję, że pozwolą one pogłębić lub uzyskać zaufanie do nas i do działań naszej firmy. Opinie naszych Klientów to najlepsze świadectwo dla Toyoty Lubin Dobrygowski Sp. z o. o. Zaufało nam już ponad 11 500 podmiotów gospodarczych: dużych spółek akcyjnych i organizacji, firm z sektora MŚP oraz klientów indywidualnych.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mazurek” w Lubinie z największą przyjemnością rekomenduje firmę Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o. jako solidnego dostawcę samochodów. Należy również podkreślić profesjonalizm, dobra organizację pracy oraz wysoki poziom świadczonych usług.

Jako właściciel ośrodka szkolenia kierowców stawiam na samochody niezawodne i bezawaryjne. Skorzystałem z oferty firmy Dobrygowski Sp. z o. o. ponieważ na terenie Dolnego Śląska ma opinię sprawdzonego dealera.

Aktualnie korzystam z trzech modeli Toyoty Yaris, w których zamontowana została instalacja LPG firmy BRC:

Toyota Yaris 1,3 z instalacją LPG założoną przy przebiegu 110 000 km. Samochód jest intensywnie eksploatowany przez kursantów, do tej pory zwiększył przebieg do 210 000 km i mogę zdecydowanie stwierdzić, że zarówno samochód, jak i zamontowana w nim instalacja pozostają bezawaryjne,Toyota Yaris 1,33 VVTi z instalacją LPG firmy BRC zamontowaną przy przebiegu 35 000 km. Auto jest codziennie wykorzystywane przez przyszłych kierowców, więc jego przebieg zwiększył się do 105 000 km. Mimo tak intensywnej eksploatacji samochód nie zwiększył kosztów serwisowych, a warta podkreślenia jest jego bezawaryjność i niezawodność,Toyota Yaris 1,33 z instalacją LPG firmy BRC zamontowaną od razu po zakupie. W tej chwili odnotowano przebieg 120 000 km, samochód użytkowany jest przez młodych, przyszłych kierowców, ale mimo tak niedoświadczonych użytkowników – pozostaje niezawodny.Zgodnie z moimi oczekiwaniami i kalkulacjami, montaż instalacji LPG w Toyotach Yaris stał się niezwykle opłacalną inwestycją w mojej firmie, ponieważ, działając w takiej branży,  autogaz oferuje największe możliwości w obniżeniu kosztów eksploatacji związanych z paliwem, co potwierdzają moje analizy jego średniego zużycia: 6 l/100 km w trasie i 7 l/100 km w mieście.Zauważyłem zwiększenie ilości przejechanych kilometrów na jednym zbiorniku po zatankowaniu gazu lepszej jakości (BP, Shell), co jeszcze bardziej przełożyło się na wydajność i oszczędności. Warto dodać, że montaż instalacji LPG nie spowodował żadnych efektów ubocznych w eksploatacji samochodów.