1. Świat Toyoty
 2. O Toyocie
Kredyty

 

Proponujemy Państwu na dogodnych warunkach, atrakcyjną ofertę kredytową Toyota Bank Polska SA, która pomoże spełnić marzenie o posiadaniu nowego samochodu Toyota lub samochodu używanego w programie "Pewne Auto".

Toyota Bank Polska SA jest częścią Toyota Financial Services, której aktywa przekraczają 40 miliardów dolarów i obsługuje 3 miliony klientów na całym świecie. Postaraliśmy się, aby nasza oferta idealnie odpowiadała potrzebom Klientów i była "uszyta na ich miarę". Dlatego przygotowaliśmy wiele wariantów kredytu, których wybór i możliwości uzyskania w dużym stopniu zależą od Państwa osobistych preferencji i uwarunkowań. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę kredytową w pełni dostosowaną do oczekiwań i preferencji. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kredytową Toyota Bank Polska SA, która obejmuje:

Kredyt standardowy w PLN
Kredyt na zakup nowych samochodów Toyota oraz samochodów używanych wszystkich marek kupionych w programie "Pewne Auto" udzielany  jest na okres od 6 do 96 miesięcy, a minimalna kwota kredytu wynosi 3000 zł. Przy kredycie standardowym minimalna wpłata własna to 20%, a przy samochodach nowych o wartości do 80.000 PLN istnieje możliwość skredytowania pełnej wartości pojazdu. W przypadku dokonania wcześniejszej całkowitej lub częściowej spłaty kredytu nie są pobierane odsetki. Harmonogram spłat kredytu może być ustalony w ratach stałych lub malejących. Dla wygody naszych Klientów kredyt w Toyota Bank Polska może być rozpatrzony w procedurze express oraz procedurze uproszczonej.

Kredyt Możliwości
Kredyt na zakup pojazdów nowych udzielany na okres od 24 do 48 miesięcy, a spłata kredytu zakończona jest tzw. "ratą balonową" (od 20 do 50% wartości samochodu). Wysokość raty balonowej jest ustalana wspólnie z Państwem, a dodatkowo deklarujemy kwotę odkupu samochodu po okresie kredytowania na poziomie równym lub nawet wyższym od raty balonowej, co daje gwarancję spłaty ostatniej raty. Klient ma możliwości wyboru formy spłaty raty balonowej:

 • ze środków uzyskanych z rozliczenia samochodu przy transakcji zakupu nowej Toyoty,
 • ze środków własnych,
 • refinansowanie kredytem w Toyota Bank Polska SA na podstawie aneksu,
 • ze środków uzyskanych z transakcji odsprzedaży samochodu naszej firmie za wcześniej uzgodnioną cenę.

 

Kredyt możliwości, dzięki zastosowaniu raty balonowej, pozwala na płacenie miesięcznych rat na poziomie znacznie niższym w porównaniu do standardowych kredytów, a także daje możliwość szybszej wymiany samochodu na nowy.

Kredyt na akcesoria
Kredyt na zakup wyposażenia dodatkowego, który może być udzielony zarówno podczas zakupu samochodu, jak i w późniejszym okresie eksploatacji pojazdu.
Minimalna kwota kredytu wynosi 1500, a okres kredytowania - 6 do 12 miesięcy.

Kredyty promocyjne - aby uzyskać informacje o kredytach promocyjnych, prosimy o kontakt z Działem Ubezpieczeń i Finansów

Zalety naszego Kredytu:

 • wszystkie niezbędne formalności załatwiasz w jednym miejscu - u dealera Toyoty w Lubinie,

 • elastyczne warunki kredytowania dostosowane są do indywidualnych wymagań klienta,

 • czas oczekiwania na decyzję kredytową - już od 1 godziny!

 • możliwość uzyskania kredytu w procedurze expressowej,

 • właścicielem pojazdu w dowodzie rejestracyjnym są Państwo,

 • raty równe lub malejące,

 • całkowita lub częściowa wcześniejsza spłata kredytu bez odsetek,

 • zabezpieczenie spłat kredytu na wypadek zdarzeń losowych - możliwość Ubezpieczenia na Życie Kredytobiorcy,

 • możliwość skredytowania pełnej wartości samochodu (samochody nowe o wartości do 80.000 PLN).